Wizytacja szpitali marszałkowskich

Realizowane projekty

Zamówienia publiczne

Szpital w gryficach

Projekty unijne

8 czerwca 2011 roku w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach w ramach wizytacji gościł Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Marek Hok, radni województwa, urzędnicy, oraz przedstawiciele mediów.
W trakcie spotkania w sali konferencyjnej dyrektor Jacek Pietryka przedstawił prezentację dotyczącą funkcjonowania szpitala, osiągnięć oraz planów na przyszłość.
Następnie dyrektor zaprowadził gości do szpitala prezentując po drodze lądowisko, które zostanie dostosowane tak, aby była możliwość przyjmowania śmigłowców ratownictwa medycznego, śmigłowców ratownictwa morskiego, marynarki wojennej oraz śmigłowców wojskowych. W szpitalu goście obejrzeli Szpitalny Oddział Ratunkowy, oddany po remoncie i wyposażeniu w sprzęt w styczniu 2011 roku, Pracownię Rezonansu Magnetycznego, która została otwarta w maju 2011 roku i realizuje od czerwca 2011 roku kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, Oddział Neurologiczny, Oddział Okulistyczny, Oddział Pediatryczny, Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej.