UMOWA Z WYKONAWCĄ PODPISANA – ZACZYNAMY ROZBUDOWĘ M.IN. NOWEGO BLOKU OPERACYJNEGO I ODDZIAŁÓW ZA 35 MLN ZŁ

Realizowane projekty

Zamówienia publiczne

Szpital w gryficach

Projekty unijne

Przypomnijmy: w listopadzie 2017 roku szpital w Gryficach uzyskał olbrzymie dofinansowanie na inwestycję o łącznej wartości 35.000.000 zł (klik: https://www.medicam.pl/index.php/pl/3124-umowa-podpisana-rusza-inwestycja-za-35-mln-zl).

Dziś kolejny ważny punkt na inwestycyjnej mapie szpitala w Gryficach. Po kilkumiesięcznych przygotowaniach do realizacji projektu pn. „Rozbudowa wraz z przebudową budynku szpitala SPZZOZ w Gryficach dla bloku operacyjnego, oddziałów zabiegowych, ortopedyczno-urazowego i chirurgicznego, apteki centralnej, sterylizatorni wraz z wyposażeniem”, polegających m.in. na opracowaniu obszernej dokumentacji technicznej i przeprowadzeniu procedury przetargowej, doszło do skutku podpisanie umowy z wyłonionym Wykonawcą.

Jak zapewniali przedstawiciele Wykonawcy, gwarantują najwyższą jakość usług i liczą na dobrą współpracę.

Po podpisaniu umowy Dyrekcja Szpitala wraz z przedstawicielami Wykonawcy po raz ostatni odwiedzili plac budowy w takim surowym stanie. Jutro nastąpi oficjalne przekazanie terenu budowy Wykonawcy. Z przyjemnością będziemy Państwa informować o postępach prac, które ostatecznie mają zakończyć się do końca 2020 roku.

Na zdj. Piotr Sołtysiński – Dyrektor SPZZOZ w Gryficach, Andrzej Gorzka – Dyrektor ds. lecznictwa SPZZOZ w Gryficach, Danuta Kowalewska – Dyrektor ds. technicznych SPZZOZ w Gryficach, Ewa Prystasz – Główny Księgowy SPZZOZ w Gryficach, Marcin Sierpowski – Dyrektor Oddziału Mostostal Warszawa, Zbigniew Przybyłowicz – Dyrektor Handlowy Mostostal Warszawa