SZPITAL W GRYFICACH NA WOJEWÓDZKIM PODIUM W RANKINGU SZPITALI 2018

Realizowane projekty

Zamówienia publiczne

Szpital w gryficach

Projekty unijne

Z przyjemnością informujemy, że Szpital Gryficach został jednym z laureatów w tegorocznym „Rankingu Szpitali 2018” zajmując 3. miejsce w kategorii „Najlepszy szpital w województwie zachodniopomorskim”.

W tegorocznej edycji spośród ponad tysiąca polskich szpitali zaproszonych do udziału w Rankingu, dobrowolnie na ankiety odpowiedziało dokładnie 207 placówek, a w „złotej setce” znalazł się kolejny rok z rzędu SPZZOZ w Gryficach plasując się na 99. pozycji z łączną liczbą 731,84 punktów.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się podczas uroczystej gali 13 grudnia 2018r. w siedzibie „Rzeczpospolitej” w Warszawie, gdzie nagrodę w imieniu SPZZOZ w Gryficach odebrał Pełnomocnik Dyrektora ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Łukasz Szyntor.

Była to jubileuszowa, 15. edycja rankingu przygotowywanego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia (CMJ) we współpracy z „Rzeczpospolitą”. Więcej informacji o wynikach tegorocznego rankingu, nowych kryteriach oceny oraz wnioskach można znaleźć w poniższych linkach:

https://www.rp.pl/Ranking-szpitali/312139989-Ranking-szpitali-Pacjent-na-pierwszym-miejscu.html

http://www.cmj.org.pl/ranking/wyniki_2018/index.php?typ=zwonk