MAMY NAJPOPULARNIEJSZĄ PIELĘGNIARKĘ I NAJPOPULARNIEJSZEGO LEKARZA W POWIECIE

Informacje ogólne

Zamówienia publiczne

Szpital w gryficach

Projekty

Głos Szczeciński pod patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i przy wsparciu ZOW NFZ już siódmy raz zorganizował plebiscyt pn. Hipokrates. W tegorocznej edycji pierwsze miejsca w swoich kategoriach zdobyli pracownicy naszego szpitala! Najpopularniejszym lekarzem w powiecie gryfickim został dr Mohammad Nabulsi lekarz ginekolog, natomiast tytuł Najpopularniejszej Pielęgniarki trafił do pani Anny Michnicz pielęgniarki oddziałowej SOR.

Nie jest to pierwszy taki sukces naszej kadry w tym plebiscycie; w ubiegłorocznej edycji Najpopularniejszą Pielęgniarką została pani Krystyna Kutozow pielęgniarka oddziałowa OITiA!

Poniżej linki do artykułu oraz zdjęcia naszych laureatów:

http://www.gs24.pl/plebiscyty/hipokrates/a/hipokrates-2016-w-szczecinie-wyniki-plebiscytu-czytelnicy-i-eksperci-wydali-zgodny-werdykt,10027432/

http://www.gs24.pl/plebiscyty/hipokrates/a/hipokrates-powiat-gryficki,9815518/

Nasi zwycięzcy bardzo dziękują wszystkim za oddane na nich głosy w tym konkursie, i zgodnie twierdzą, że klucz do sukcesu tkwi wypracowanej od lat pracy zespołowej w swoich oddziałach, gdzie na co dzień ramie w ramie walczą o zdrowie i życie Pacjentów.

Zarówno w tym, jak i w tamtym roku w czołówce znaleźli się inni fachowcy z naszego szpitala, m.in.: dr Elżbieta Matusz pediatra alergologdr Roman Pelc ortopeda, dr Janina Krajewskapediatra lekarz kierujący Oddziałem Pediatrycznym oraz Jolanta Wiśniewska pielęgniarka oddziałowa Oddziału Chirurgicznego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów zawodowych!