Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

Projekty realizowane

Unia Europejska

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Informacje o lekach

Jeżeli szukasz podstawowych informacji o lekach refundowanych, wejdź na stronę internetową ministerstwa zdrowia. Znajdziesz na niej informacje o postaci leku, jego cenie i odpłatności, którą ewentualnie musisz ponieść.

Jeżeli interesuje Cię szczegółowa charakterystyka leku tzw. charakterystyka produktów leczniczych refundowanych, możesz ją znaleźć na stronie internetowej Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego o wskazaniach do zastosowania leku, o przeciwwskazaniach oraz możliwych objawach ubocznych mogących wystąpić po jego zastosowaniu.

Natomiast pod tym adresem możesz zapoznać się z interakcjami leków. Interakcje, to wzajemne oddziaływanie dwóch lub więcej substancji stosowanych w tym samym czasie. Takie, przyjmowane jednocześnie, lekarstwa muszą być szczególnie precyzyjnie dobrane, ponieważ w przeciwnym wypadku ich działanie może okazać się nieskuteczne, szkodliwe, a nawet niebezpieczne dla zdrowia.

źródło: https://zip.nfz.gov.pl/ap-portal/

RODO

 

Zamówienia Publiczne

2020 rok

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP