Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

Projekty realizowane

Unia Europejska

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Aktualności

ZA NAMI KOLEJNE ĆWIECZENIA POŻAROWE

000

To już kolejna edycja corocznych ćwiczeń pożarowych w szpitalu w Gryficach. Tym razem scenariusz wczorajszej akcji przewidywał ewakuację na oddziale ortopedyczno-urazowym w wyniku powstania pożaru wywołanego zwarciem instalacji elektrycznej. Podczas ćwiczeń przeprowadzonych z PSP w Gryficach możliwe było przypomnienie o sposobie alarmowania, powiadamiania współpracowników oraz służb ratowniczych, przetestowanie samodzielnej próby ugaszenia pożaru a także współdziałanie personelu podczas ewakuacji pacjentów. Dodatkowo przypomniano o kierunkach dróg ewakuacyjnych i miejscach zbiórki po ewakuacji, zlokalizowanymi na zewnątrz budynku.

Jak pokazały ćwiczenia, warto i trzeba regularnie przypominać o tego typu zasadach postępowania, aby nasza czujność nie została uśpiona. Przeciwdziałanie zagrożeniom pożarowym to nie tylko bardzo nowoczesne systemy ostrzegania, powiadamiania, czujniki wykrywające zadymienie, hydranty i gaśnice oraz przejezdne drogi dojazdowe, dostępne plany ewakuacyjne i odpowiednie oznakowanie – to również wiedza i doświadczenie całego personelu.

Dyrekcja SPZZOZ w Gryficach składa serdeczne podziękowania funkcjonariuszom PSP w Gryficach za sprawne, bezpieczne i życzliwe przeprowadzenie całej akcji.

 

RODO

 

Zamówienia Publiczne

Platforma zakupowa

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP