Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

SPZZOZ w Gryficach zatrudni

(2018.06.06) Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach zatrudni specjalistę ds. administracyjno-technicznych.

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach zatrudni specjalistę ds. administracyjno-technicznych
Wymagania :
- wykształcenie wyższe techniczne, minimum inżynierskie w zakresie budownictwa, architektury lub
pokrewne związane z inwestycjami budowlanymi;
- umiejętność obsługi programów komputerowych (Windows, MS Office);
- znajomość przepisów dotyczących prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych oraz ustaw pokrewnych;
- znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego i procedur administracyjnych;
- znajomość przepisów związanych z gospodarką nieruchomościami;
- znajomość procesów budowlanych i zasad eksploatacji obiektów budowlanych; - mile widziana umiejętność kosztorysowania robót budowlanych z wykorzystaniem programów do kosztorysowania (np. NORMA); - mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie do kierowania budową i wykonywania nadzoru inwestorskiego;
- korzystanie z pełni praw publicznych;
Zakres obowiązków obejmuje w szczególności:
1) obsługę techniczną zarządzanych budynków;
2) kontrole stanu technicznego nieruchomości;
3) organizowanie i nadzorowanie usuwania awarii;

4)organizowanie wykonawstwa inwestycyjnego, remontów i zakupów inwestycyjnych w szczególności w branży budowlanej;

5) czuwanie nad terminowością oraz sprawozdawczością realizacji inwestycji i remontów zgodnie z zawartymi umowami;

6) organizowanie i branie udziału w naradach koordynacyjnych na budowie;

7) przeprowadzanie okresowych analiz przebiegu robót i podejmowanie czynności zmierzających do usprawnienia procesu wykonawstwa;

8) współuczestniczenie w odbiorach częściowych i końcowych robót;

9) sprawdzanie pod względem merytorycznym poprawności sporządzanych kosztorysów ofertowych;

10) uczestniczenie w opracowywaniu kwartalnych, rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych i remontowych,

11) współpraca z działem zamówień publicznych w przygotowaniu zamówień publicznych dla zadań inwestycyjnych i remontowych obejmujących w szczególności; ·uzyskanie niezbędnych danych, uzgodnień wewnętrznych i zewnętrznych dla zadań inwestycyjnych i remontowych (opinie, ekspertyzy, zgody etc.) oraz zakupów inwestycyjnych; ·opracowanie dokumentacji przetargowej (w tym opisu przedmiotu zamówienia, kosztorysów inwestorskich, wniosku o wszczęcie postępowania, zapisów merytorycznych w SIWZ, istotnych postanowień umowy). Uczestniczenie w postępowaniach o zamówienia publiczne.
12) prowadzenie książek obiektów budowlanych zgodnie z przepisami,
13) kompleksowe przechowywanie i archiwizowanie dokumentacji wynikającej z zakresu prac Działu Technicznego

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- CV
- list motywacyjny,
- kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, - kserokopie innych dokumentów (uprawnień, świadectw, certyfikatów, zaświadczeń o odbytych kursach) potwierdzających posiadane doświadczenie zawodowe, dodatkowe umiejętności i kwalifikacje,
oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. administracyjno technicznych, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE. z 2016 r., L 119, poz. 1)

Oświadczenie winno być podpisane własnoręcznie.

Termin i miejsce składania dokumentów: do 29 czerwca 2018r,  SPZZOZ w Gryficach, ul. Niechorska 27, 72-300 Gryfice, Budynek Administracji, Sekretariat II piętro.

Dla pacjenta

RODO

Zamówienia Publiczne

2018 rok

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
  bip
  ePUAP