Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

Projekty realizowane

Unia Europejska

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Centrum Dializ Fresenius NephroCare w Gryficach

nefroCentrum Dializ Fresenius NephroCare w Gryficach zapewnia pacjentom dializowanym wysokiej jakości opiekę medyczną od 2004 roku. W 2007 roku Fresenius NephroCare wybudował nowoczesny ośrodek na terenie SPZZOZ. Dla potrzeb pacjentów otwarto 4 sale dializacyjne, w których działa w sumie 17 stanowisk do dializoterapii. Dzięki temu pacjenci mogą być poddawani dializom w przestronnych, doskonale wyposażonych wnętrzach. dializa_1W stacji dializ w Gryficach, podobnie jak we wszystkich ośrodkach Fresenius NephroCare zlokalizowanych na terenie całego kraju, pacjenci korzystają z metod leczenia nerkozastępczego, wykorzystujących najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i techniczne. Centralna dystrybucja koncentratów, nowoczesny system uzdatniania wody, profesjonalny sprzęt czy jednorazowe dializatory to tylko niektóre czynniki, pomagające stacjom Fresenius NephroCare leczyć pacjentów na najwyższym poziomie. Doskonałe wyniki leczenia to wzrost bezpieczeństwa i poprawa komfortu życia pacjentów.

Centrum Dializ Fresenius NephroCare oferuje pacjentom:

  • najnowocześniejszy na świecie sprzęt medyczny do dializ firmy Fresenius Medical Care
  • wyłącznie jednorazowe filtry dializacyjne;
  • nowoczesne terapie dializacyjne (dializa wysokoprzepływowa High-Flux, hemodiafiltracja, izolowana ultrafiltracja, profilowanie sodu i ultrafiltracji, biozgodna błona dializacyjna, dializa jednoigłowa);
  • dializy ostre i toksykologiczne;
  • dializy gościnne;
  • konsultacje poradni nefrologicznej i opiekę fachowego personelu medycznego;
  • transport na dializę i z powrotem;
  • opiekę dietetyczną;
  • sale dializacyjne z telewizorami.


dializa_2Pacjenci dializowani są od poniedziałku do soboty, w systemie 3-zmianowym. Wszystkie zabiegi w stacjach dializ Fresenius NephroCare świadczone są bezpłatnie, w ramach kontraktu z NFZ.

dializa_3dializa_4

RODO

 

Zamówienia Publiczne

Platforma zakupowa

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP