Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

Projekty realizowane

Unia Europejska

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Certyfikaty

Ogólnopolski Ranking Szpitali

Ogólnopolski Ranking Szpitali 2012

W 2012 roku Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Gryficach zdobył 874,46 pkt. i zajął 5 miejsce w Polsce, a 2 miejsce w województwie zachodniopomorskim w rankingu "Bezpieczny szpital 2012" w kategorii "Najlepsze zabiegowe szpitale publiczne: wielospecjalistyczne i onkologiczne" przygotowanym przez "Rzeczpospolitą" i "Centrum Monitoringu Jakości w Ochronie Zdrowia".

W rankingu udział wzięły 254 placówki, które przesłały ankiety ze szczegółowymi odpowiedziami na pytania dotyczące sposobów zarządzania, wyposażenia i leczenia pacjentów.

Najlepsze zabiegowe szpitale publiczne wielospecjalistyczne i onkologiczne
Najlepsze szpitale pod wzgledem jakosci opieki medycznej 2012

W 2012 roku po raz pierwszy "Rzeczpospolita" i "Centrum Monitoringu Jakości w Ochronie Zdrowia" przygotowali podranking, który pokazuje , w jakich polskich szpitalach zabiegi sa wykonywane z najwyższą dbałością o jakość obsługi i z których placówek pacjenci wychodzą najbardziej usatysfakcjonowani.

W kategorii "Najlepsze szpitale pod względem jakości opieki medycznej" Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Gryficach zdobył 575,68 pkt. i zajął 5 miejsce w Polsce.

Ogólnopolski Ranking Szpitali 2010 W 2010 roku Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Gryficach zdobył 857,8 pkt. i zajął 8 miejsce w Polsce, a 2 miejsce w województwie zachodniopomorskim w ogólnopolskim rankingu "Bezpieczny szpital"
ranking 2010
Ogólnopolski Ranking Szpitali 2009 W 2009 roku Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach zdobył 857.89 pkt. i zajął 11 miejsce w Polsce, a 3 miejsce w województwie zachodniopomorskim w organizowanym przez dziennik "Rzeczpospolita" wraz z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, Ogólnopolskim Rankingu Szpitali 2009 w kategorii "Szpitale publiczne wielospecjalistyczne i onkologiczne".
W rankingu udział wzięło 264 szpitali z całego kraju. W 2009 roku, podobnie jak w latach ubiegłych, eksperci z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia oceniając placówki z całego kraju brali pod uwagę zagadnienia związane z zarządzaniem (wymogi sanitarne, infrastrukturę, kondycję finansową), jakość opieki (otrzymane certyfikaty i akredytacje) oraz jakość opieki nad pacjentem (warunki w salach, kwalifikacje personelu).
ranking 2009
Ogólnopolski Ranking Szpitali 2008 Stale podnosząc jakość świadczonych usług w organizowanym przez dziennik "Rzeczpospolita" wraz z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia Ogólnopolskim Rankingu Szpitali 2008 w kategorii "Szpitale publiczne wielospecjalistyczne i onkologiczne" Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach zdobył 830,81 pkt. zajmując 10 miejsce w Polsce oraz 1 w województwie zachodniopomorskim.
Ogólnopolski Ranking Szpitali 2007 W organizowanym przez dziennik "Rzeczpospolita" wraz z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, Ogólnopolskim Rankingu Szpitali 2007 w kategorii "Szpitale publiczne wielospecjalistyczne i onkologiczne" Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach po raz kolejny uplasował się w ścisłej czołówce polskich szpitali zajmując 33 miejsce w kraju zdobywając 787,41 pkt. oraz 3 miejsce w województwie zachodniopomorskim.
ranking 2007
Ogólnopolski Ranking Szpitali 2006 W organizowanym przez dziennik "Rzeczpospolita" wraz z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, Ogólnopolskim Rankingu Szpitali 2006 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach znalazł się w na pozycji 95 w skali kraju zdobywając 666,9 pkt. oraz 10 pozycję w województwie zachodniopomorskim.
ranking 2006
Ogólnopolski Ranking Szpitali 2004 W organizowanym przez dziennik "Rzeczpospolita" wraz z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, Ogólnopolskim Rankingu Szpitali na 749 szpitali biorących udział w tym badaniu Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach znalazł się w pierwszej setce szpitali zajmując 97 miejsce w skali kraju zdobywając 603.11 pkt. i 10 pozycję w województwie zachodniopomorskim.Ocenie podlegały warunki w jakich są leczeni pacjenci ze szczególnym zwróceniem uwagi na ich bezpieczeństwo, jakość infrastruktury - wyposażenie placówek w aparaturę medyczną, jakość obsługi pacjentów, sposób zarządzania jednostką oraz jej sytuację finansową.
ranking 2004

RODO

 

Zamówienia Publiczne

Platforma zakupowa

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP