Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

Projekty realizowane

Unia Europejska

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Aktualności

EKOLOGICZNA POMPA CIEPŁA I CHŁODU JEST JUŻ W SZPITALU

EKOLOGICZNA POMPA CIEPŁA I CHŁODU JEST JUŻ W SZPITALU

W dniu wczorajszym tj. 25.06.2020r. do Szpitala w Gryficach dotarła ogromna, 11-tonowa pompa ciepła, która zapewni chłód latem i ciepło zimą, efektywnie wykorzystując energię ze źródeł odnawialnych, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska.

Koszt inwestycji- realizowanej w ramach programu „Poprawa efektywności energetycznej szpitala w Gryficach dzięki zastosowaniu odnawialnych źródeł energii” - polegającej na zakupie pompy ciepła, jej dostawie i podłączeniu oraz uprzednim przygotowaniu odpowiedniej instalacji technologicznej wraz z armaturą i instalacją elektryczną, wyniósł 2.821.00,00 zł.

Z powodu światowego spowolnienia gospodarczego wywołanego pandemią SARS-CoV-2, urządzenie zostało wyprodukowane z opóźnieniem i dostarczone w terminie późniejszym niż pierwotnie zakładano, jednak dzięki staraniom inżynierów pompa ma być zainstalowana, przetestowana i oddana do użytku w ciągu kilkunastu dni. Jej działanie zdecydowanie poprawi komfort i bezpieczeństwo pracy personelu ale również komfort pobytu Pacjentów.

RODO

 

Zamówienia Publiczne

Platforma zakupowa

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP