Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

Projekty realizowane

Unia Europejska

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Aktualności

WSTRZYMANIE PRZYJĘĆ PLANOWYCH DO SZPITALA

001

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach podjęła decyzję o wstrzymaniu z dn. 16.03.2020 r. wszystkich planowych przyjęć pacjentów do oddziałów szpitalnych, włącznie z wstrzymaniem wykonywania świadczeń w ramach rehabilitacji ogólnoustrojowej w oddziale dziennym i rozpoczynania nowych cykli rehabilitacji ambulatoryjnej (pacjenci w trakcie rehabilitacji ambulatoryjnej będą mieli dokończone cykle).

 

W ramach rehabilitacji ambulatoryjnej w dziale rehabilitacji przyjmowani będą wyłącznie pacjenci w celu kontynuacji rozpoczętej rehabilitacji, natomiast wstrzymuje się planowanie i rozpoczynanie zaplanowanych zabiegów i następnych przyjęć.

 

W oddziale ginekologiczno-położniczym nie wstrzymuje się porodów rodzinnych, jednak dopuszcza się udział jednej, wskazanej przez Pacjentkę osoby wyłącznie do czasu zakończenia porodu i z zachowaniem wszelkich zasad higieny podyktowanych przez personel sali porodowej.

 

Nadal obowiązuje zakaz odwiedzin pacjentów w oddziałach szpitalnych (w tym w oddziale ginekologiczno-położniczym), oraz zakaz przemieszczania się pacjentów oddziałów poza oddziały w obrębie szpitala.

 

Wszystkie w/w zmiany obowiązują do odwołania.

Personel szpitala będzie na bieżąco kontaktował się z osobami zapisanymi do planowych przyjęć celem poinformowania o wstrzymaniu przyjęcia, a po odwołaniu wstrzymania będzie informował o nowych możliwych terminach przyjęcia.

Jednocześnie zwracamy się do osób zamierzających zapisać się na planowe zabiegi o odłożenie tej próby na okres po odwołaniu zagrożenia epidemiologicznego w kraju.

Prosimy także wszystkie osoby zgłaszające się po dokumentację medyczną, wyniki badań, zaświadczenia, wypisy i w innych sprawach administracyjnych o korzystanie z kanałów elektronicznej komunikacji zdalnej (tel., fax, email) dostępnych na stronach internetowych. W celu weryfikacji osoby dzwoniącej personel może zażądać podania nr PESEL.

 

Poradnie specjalistyczne w Przychodni oraz Zakłady Diagnostyki Mikrobiologicznej, Laboratoryjnej i Obrazowej funkcjonują bez zmian.

 

Prosimy pacjentów korzystających z lecznictwa ambulatoryjnego o unikanie bliskich kontaktów w poczekalni przychodni, przychodzenie na wyznaczone godziny przyjęć punktualnie bez wyprzedzenia, aby unikać długotrwałego przebywania w poczekalni, ograniczenie dotykania poręczy, pochwytów i sprzętu, którego nie musimy dotykać, mycie rąk wodą z mydłem i dezynfekowanie w miarę możliwości, osłanianie ust i nosa przy kaszlu i kichaniu.

RODO

 

Zamówienia Publiczne

Platforma zakupowa

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP