Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

Projekty realizowane

Unia Europejska

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Aktualności

Szpital w Gryficach wyróżniony w konkursie „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia 2019”

Z ogromną radością i dumą mamy przyjemność podzielić się informacją, że Szpital w Gryficach został wyróżniony w kategorii „Menedżer Roku 2019 w Ochronie Zdrowia – innowacyjny szpital” w konkursie „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” zorganizowanym przez Wydawnictwo Termedia oraz redakcje czasopism „Menedżer Zdrowia” i „Kurier Medyczny”.

Dyrektor SPZZOZ w Gryficach Piotr Sołtysiński odebrał nagrodę osobiście podczas okolicznościowej gali, 16 stycznia 2020 roku, w Zamku Królewskim w Warszawie, po konferencji „Priorytety 2020”.

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz w specjalnym liście gratulacyjnym do Dyrektora SPZZOZ w Gryficach Piotra Sołtysińskiego napisał, że jest to bez wątpienia wyraz uznania dla dotychczasowej pracy całego zespołu placówki, a także powód do dumy dla jej Dyrektora. „Jestem przekonany, że gryficka społeczność może czuć się bezpieczniej i pewniej, ponieważ nad ich życiem i zdrowiem czuwają znakomici specjaliści pracujący w SPZZOZ w Gryficach” – ocenił marszałek życząc dalszych, mądrych i efektywnych decyzji.

Więcej szczegółów o pozostałych laureatach: https://www.termedia.pl/mz/Laureaci-konkursu-Sukcesu-Roku-w-Ochronie-Zdrowia-2019-,36368.html

 

RODO

 

Zamówienia Publiczne

Platforma zakupowa

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP