Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

Unia Europejska

 
 

licznik 2020 06 10

nr konta: 03 1240 3842 1111 0000 4267 6566 z dopiskiem „koronawirus” i dla osób chcących pozostać anonimowymi z dopiskiem "darowizna anonimowa"

Umowa darowizny .pdf

Umowa darowizny .docx

 
 

Lista osób i firm wspierających finansowo szpital

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Aktualności

BUDOWA KOMORY HIPERBARYCZNEJ. MARSZAŁEK ODWIEDZA PLAC BUDOWY.

Prace budowlane ruszyły pełną parą. Wykonawca, firma Mostostal Warszawa SA, przejął plac budowy i rozpoczął roboty polegające w pierwszym etapie na wzmocnieniu fundamentów pod przyszłą komorę hiperbaryczną, wyburzeniu zbędnych ścianek działowych a także przygotowuje się do powiększania otworów okiennych i stworzenia specjalnego, tymczasowego otworu w ścianie zewnętrznej, za pomocą którego zostanie dostarczona komora do właściwego pomieszczenia. Koszt samych robót budowlanych to kwota nieco ponad 4 mln zł, natomiast komora hiperbaryczna wraz z jej instalacją będzie kosztowała blisko 3 mln zł.

Z perspektywy harmonogramu prac budowlanych oraz wymagań prawa zamówień publicznych przewiduje się, że komora hiperbaryczna może być oddana do użytku jeszcze w tym roku.

Na miejscu inwestycji w tym tygodniu pojawili się z wizytacją przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w osobach Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Jarosława Rzepy i Wiceprzewodniczącego Sejmiku Zygmunta Dziewgucia, którzy w obecności Dyrekcji SPZZOZ w Gryficach zapoznali się z postępem prac.

Przypomnijmy, inwestycja jest realizowana m.in. dzięki wsparciu finansowemu z Urzędu Marszałkowskiego:
http://www.medicam.pl/index.php/pl/3620-milion-zlotych-na-komore-hiperbaryczna

 

 

RODO

 

Zamówienia Publiczne

2020 rok

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP