Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Aktualności

N-DAY 2018, CZYLI PRACUJEMY DLA POPRAWY STANDARDÓW ŻYWIENIOWYCH

001

15 listopada 2018 roku Szpital w Gryficach po raz trzeci przystąpił do międzynarodowego programu badań NutritionDay. Badanie polega na ocenie sposobu żywienia oraz stanu odżywienia Pacjentów w szpitalach i zakładach opiekuńczo-leczniczych na całym świecie. Uzyskane informacje służą poprawie opieki żywieniowej oraz opracowaniu niezależnych standardów kontroli jakości. Tegoroczne badanie zostało przeprowadzone wśród Pacjentów oddziałów: Neurologicznego, Chirurgicznego, Rehabilitacyjnego oraz Chorób Wewnętrznych. W porównaniu z latami ubiegłymi zaobserwowano wzrost zainteresowania oraz świadomości pacjentów na temat wpływu żywienia na zdrowie. SPZZOZ w Gryficach po raz kolejny spełnił kryteria programu i uzyskał certyfikat.

Niekwestionowanymi liderami w zakresie wdrażania leczenia żywieniowego w Szpitalu w Gryficach są: dr Dariusz Karoń Przewodniczący szpitalnego Komitetu ds. Terapii Żywieniowej, Maja Czerwińska-Rogowska Dietetyk Kliniczny i Krystyna Walencka Pielęgniarka Żywieniowa.

Więcej o programie na stronie https://www.nutritionday.org/

 

Dla pacjenta

RODO

 

Zamówienia Publiczne

2018 rok

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP