Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

Unia Europejska

 
 

licznik 2020 06 10

nr konta: 03 1240 3842 1111 0000 4267 6566 z dopiskiem „koronawirus” i dla osób chcących pozostać anonimowymi z dopiskiem "darowizna anonimowa"

Umowa darowizny .pdf

Umowa darowizny .docx

 
 

Lista osób i firm wspierających finansowo szpital

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Aktualności

NEUROLOGIA W OGNIU

000

 

4 zastępy straży pożarnej, kilkudziesięciu strażaków, płomienie w sali intensywnego nadzoru medycznego, ogromne zadymienie na korytarzach, wyłączona instalacja gazów medycznych, wstrzymana praca wind, kilka osób poszkodowanych, jedna zagubiona… To scenariusz przeprowadzonych dzisiaj (09.10.) ćwiczeń ewakuacyjnych na wypadek pożaru. Tym razem swoim zasięgiem objęły część trzeciego piętra budynku głównego szpitala, a dokładnie oddziały neurologiczny i okulistyczny. Kto zawiadamia straż pożarną? W jakiej sytuacji uruchamia się ROP (system ręcznego ostrzegania pożarowego)? Kto kieruje akcją ratunkową a kto zarządza ewakuację? Gdzie znajdują się wyznaczone miejsca zbiórki, hydranty, klatki ewakuacyjne? Co oznaczają piktogramy? Tego stale się uczymy, przypominamy zasady i trenujemy w praktyce, jednocześnie wyciągając wnioski na przyszłość.

Przy okazji przypominamy Państwu: rozpoczął się okres grzewczy, zaczęliśmy palić w piecach i dogrzewać mieszkania kotłami gazowymi - pamiętając o zabezpieczeniach przeciwpożarowych nie lekceważmy zagrożenia czadem. Tlenek węgla, bo o nim mowa, zabija po cichu. Nie żałujmy kilkudziesięciu złotych na czujnik, zlecajmy przegląd komina – zanim będzie za późno.

 

RODO

 

Zamówienia Publiczne

2020 rok

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP