Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

Projekty realizowane

Unia Europejska

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Aktualności

ŻOŁNIERZE W SZPITALU - DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE LOGISTYCZNE

001
 
 
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach pragnie wyrazić serdeczne podziękowania dla żołnierzy z 8. Batalionu Remontowego w Kołobrzegu, którzy w ramach wsparcia logistycznego wykonali tymczasowe zadaszenie pomiędzy budynkiem szpitala a mobilnym tomografem komputerowym. 
 
Jest to ogromne wsparcie dla działań szpitala ukierunkowanych na poprawę jakości i bezpieczeństwo  świadczonych usług medycznych, polegających na wymianie na nowy tomografu komputerowego i wiążącego się z tym niezbędnym remontem pomieszczeń. Tymczasowe zadaszenie pozwoliło na w pełni komfortowe i bezpieczne korzystanie z mobilnego tomografu komputerowego, zarówno przez Pacjentów hospitalizowanych w SPZZOZ w Gryficach, jak i leczonych w trybie ambulatoryjnym. 
 
W dniu 27.07.2017r żołnierze z 8. Batalionu Remontowego w Kołobrzegu – pod nadzorem st. sierż. Zbigniewa Kowalskiego, a za zgodą Ministra Obrony Narodowej – dostarczyli i sprawnie rozłożyli dwa namioty techniczne typu N-78/2011, każdy z nich o masie ok. 800 kg i obejmujący powierzchnię po 78 m2. 
 
Żołnierzom jeszcze raz dziękujemy!!! A Państwa  zapraszamy do galerii zdjęć
 

RODO

 

Zamówienia Publiczne

2020 rok

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP