Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Aktualności

35 MILIONÓW ZŁOTYCH DLA SZPITALA W GRYFICACH NA PODWYŻSZENIE POZIOMU JAKOŚCI LECZENIA PACJENTÓW

GŁÓWNE

 

W dniu 16-03-2017 w Warszawie odbyło się posiedzenie Komitetu Sterującego ds. koordynacji interwencji EFSI w sektorze zdrowia, na którym Dyrektor SPZZOZ w Gryficach Piotr Sołtysiński uzasadniał potrzebę realizacji inwestycji pn. „Rozbudowa wraz z przebudową budynku szpitala SPZZOZ w Gryficach dla bloku operacyjnego, oddziałów zabiegowych, ortopedyczno-urazowego i chirurgicznego, apteki centralnej, sterylizatorni wraz z wyposażeniem”.

Skutkiem tego Komitet przegłosował zasadność tej inwestycji, co daje „zielone światło” - by po złożeniu właściwych dokumentów - SPZZOZ w Gryficach uzyskał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego (80%), budżetu państwa (10%) i budżetu województwa (5%).

Całkowity koszt inwestycji to 35 mln. zł.

Realizacja projektu ma na celu poprawę warunków, poziomu i jakości świadczonych usług medycznych, bezpieczeństwa pacjenta oraz ułatwienie dostępu do świadczeń szpitalnych i leczenia pacjentów w zgodzie ze standardami europejskimi.

 

FOTO 1

Dla pacjenta

RODO

 

Zamówienia Publiczne

2018 rok

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP