Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Aktualności

REALNY POTENCJAŁ - REALNY RATUNEK

główne

W zeszłym tygodniu miało miejsce dość niecodzienne zjawisko – lądowanie dwóch helikopterów Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w tym samym czasie na lądowisku SPZZOZ w Gryficach. W tym przypadku przetransportowano Pacjentów z dwóch z niezwiązanych ze sobą zdarzeń w północnej i centralnej Polsce, obu do Zachodniopomorskiego Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej.

Jak zapewniają specjaliści z LPR, lądowisko przy SPZZOZ w Gryficach jest przystosowane do wylądowania jednocześnie nawet czterech helikopterów tego typu, przy pełnym wykorzystaniu urządzeń nawigacyjnych wspomagających lądowanie w trudnych warunkach atmosferycznych.

Jest to kolejny dowód potwierdzający, że Szpital w Gryficach dysponuje nie tylko wykwalifikowaną kadrą medyczną stosującą nowoczesne zabiegi operacyjne, coraz lepszą aparaturą medyczną ale także jest przygotowany na przyjęcie większej ilości pacjentów – nawet w przypadku zdarzeń masowych – przez SOR i lądowisko helikopterów.

DSC 0793

IMG 1034

IMG 1025

Dla pacjenta

RODO

 

Zamówienia Publiczne

2018 rok

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  bip
  ePUAP