Misja

"Według najlepszej wiedzy dopomagać cierpiącym, zwracającym się o pomoc, mając na celu wyłącznie ich dobro..."

 

 
 

Tutaj jesteś

smaller font default font larger font

Aktualności

EWAKUACJA PACJENTÓW, DUŻE ZADYMIENIE, AKCJA STRAŻAKÓW!

001

W dniu 28.09.2017 odbyły się ćwiczenia ewakuacyjne zaplanowane przez SPZZOZ w Gryficach i Państwową Strażą Pożarną we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Gryficach. Regularnie raz w roku testowany jest scenariusz pożaru w jednym z oddziałów szpitalnych, a tym razem akcja miała miejsce w oddziale rehabilitacyjnym.
Zasadniczym celem takich ćwiczeń jest usystematyzowanie wiedzy z zakresu postępowania w sytuacjach kryzysowych tj. prawidłowego reagowania i podejmowania decyzji oraz skutecznej komunikacji a także zdobycie jakże cennego doświadczenia. Już tradycyjnie po zakończeniu całej akcji, każdy z uczestników mógł osobiście – ale pod nadzorem strażaków - przetestować działanie różnego rodzaju gaśnic na otwartym ogniu.

My zapraszamy do fotorelacji…

…a Wy pamiętajcie na co dzień, również w swoich domach! Widzicie ogień – dzwońcie 998 lub 112, nie bagatelizujcie sytuacji nawet po samodzielnie ugaszonym ogniu, istnieją pożary ukryte (m.in. w kanałach wentylacyjnych, w stropach), strażacy to fachowcy, najlepiej ocenią sytuację, zmierzą toksyczność powietrza w pomieszczeniu, wezwą niezbędne służby ratunkowe…

  

Dla pacjenta

RODO

 

Zamówienia Publiczne

2018 rok

 

więcej

Informacje kontaktowe

home Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
 ul. Niechorska 27,
 72-300 Gryfice
phone  centrala (91) 384 20 61,
 sekretariat (91) 384 33 98,
 fax (91) 384 21 68
email  Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
  bip
  ePUAP